Metin2 - Tutoriale, resurse, servere, discutii si multe altele.
Bine ati venit pe forumul Metin 2 Romania.<br />
Va rugam sa nu postati materiale,linkuri de download sau alte lucruri pentru care nu detineti Drepturile De Autor sau care sunt ilegale.
<br />
Va multumim!<br />
Echipa Metin2Romania
Metin2 - Tutoriale, resurse, servere, discutii si multe altele.
Bine ati venit pe forumul Metin 2 Romania.<br />
Va rugam sa nu postati materiale,linkuri de download sau alte lucruri pentru care nu detineti Drepturile De Autor sau care sunt ilegale.
<br />
Va multumim!<br />
Echipa Metin2Romania
Metin2 - Tutoriale, resurse, servere, discutii si multe altele.

Comunitatea Jucatorilor de METIN 2 din Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1
 VaLyY38

Membru

VaLyY38
Un prieten de'al meu s'a gandit sa faca un hack pentru metin2 ro...si se pare ca ia iesit ceva super smecher si mia dat permisiunea sa'l postez pe site'uri...

Deci sa incepem cu link de download:

https://www.transferbigfiles.com/334833cb-aace-4168-a2f2-260c938948ab?rid=Db5jlMxNIQYRgNLYLlsabQ2

Apoi cu un mini-tutorial prin care sa va explic cum se face cu acest hack:

1. Cand ve'ti deschide setup'ul va va aparea urmatoare fereastra:

hack - 100x Drop Hack 15f0pao

!!!ATENTIE!!! Poate arata ca o eroare dar defapt nu este...este functional, multi mi'au spus ca e eroare dar cred ca nu stiu sa citeasca.

Va trebui sa asteptati aproximativ 5 minute, in acele minute se vor edita ratele insa:

!!!ATENTIE!!! in acest timp trebui sa fie lasat deschis mail'ul de confirmare de la Metin2 RO,altfel hack'ul garantat nu va functiona, deci aproximativ 5 minute va trebui sa stati cu aceasta pagina deschisa non-stop:

hack - 100x Drop Hack 9bdt8m

Apoi dupa ce a'ti rabdat 5 minute pline de emotie va va aparea aceasta fereastra:

hack - 100x Drop Hack 95zolx

In caz ca nu apare aceasta fereastra dupa 5 minute inseamna ca ori nu a'ti asteptat 5 minute cum trebuie ori trebuie sa da'ti un Restart la PC si apoi sa rulati din nou setup'ul!

Sper sa va distrati si pe Metin2 Ro cum o faceti si pe serverele private!
Mult Succes!

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]