Metin2 - Tutoriale, resurse, servere, discutii si multe altele.
Bine ati venit pe forumul Metin 2 Romania.<br />
Va rugam sa nu postati materiale,linkuri de download sau alte lucruri pentru care nu detineti Drepturile De Autor sau care sunt ilegale.
<br />
Va multumim!<br />
Echipa Metin2Romania
Metin2 - Tutoriale, resurse, servere, discutii si multe altele.
Bine ati venit pe forumul Metin 2 Romania.<br />
Va rugam sa nu postati materiale,linkuri de download sau alte lucruri pentru care nu detineti Drepturile De Autor sau care sunt ilegale.
<br />
Va multumim!<br />
Echipa Metin2Romania
Metin2 - Tutoriale, resurse, servere, discutii si multe altele.

Comunitatea Jucatorilor de METIN 2 din Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1
 qazsorin

Membru

qazsorin
Salut , Ma cheama Sorin , am experienta in metin2 ,7 ani caut un server in care sa il ajut , cu popularea , sfaturi , buguri chiar sa si donez, stiu sa fac servere de metin sunt moderator la GamingUniverse mai sunt sunt GA pe 2 servere . stiu sa folosesc programe speciale pentr-u metin sa creez website, domenii, forumuri ..etc programe gen WebPlus x2, x5, x6 , Microsoft Virtual PC, filling system ,ect. fac collegiu de IT in londra. ...Prin acest anunt vrea sa zic ca, caut un server care sa ajut la dezvoltarea lui .atat in staff cat si in alte lucruri .


pentr-u detalii mr.sorin1

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

#2
 Waaii!!!!

Membru

Waaii!!!!
acm si eu sunt in cautare de servere

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

#3
 Dj Andy

Membru

Dj Andy
Sorin dak faki vreun srv sami ziki ai adresa mea:P

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

#4
 fabianbudau1

Membru

fabianbudau1
qazsorin a scris:Salut , Ma cheama fabian , am experienta in metin2 ,9 ani caut un server in care sa il ajut , cu popularea , sfaturi , buguri chiar sa si donez, stiu sa fac servere de metin sunt moderator la GamingUniverse mai sunt sunt GA pe 2 servere . stiu sa folosesc programe speciale pentr-u metin sa creez website, domenii, forumuri ..etc programe gen WebPlus x2, x5, x6 , Microsoft Virtual PC, filling system ,ect. fac collegiu de IT in londra. ...Prin acest anunt vrea sa zic ca, caut un server care sa ajut la dezvoltarea lui .atat in staff cat si in alte lucruri .


pentr-u detalii mr.sorin1

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

#5
 fabianbudau1

Membru

fabianbudau1
qazsorin a scris:Salut , Ma cheama fabian , am experienta in metin2 ,9 ani caut un server in care sa il ajut , cu popularea , sfaturi , buguri chiar sa si donez, stiu sa fac servere de metin sunt moderator la GamingUniverse mai sunt sunt GA pe 2 servere . stiu sa folosesc programe speciale pentr-u metin sa creez website, domenii, forumuri ..etc programe gen WebPlus x2, x5, x6 , Microsoft Virtual PC, filling system ,ect. fac collegiu de IT in londra. ...Prin acest anunt vrea sa zic ca, caut un server care sa ajut la dezvoltarea lui .atat in staff cat si in alte lucruri .


pentr-u detalii mr.fabian
1

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

#6
 forea

Membru

forea
ma ajuti?

Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

#7
 Continut sponsorizat


Ai o comunitate, dar te-ai saturat de probleme? Vino pe Real-Arena.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]